Pradžia » Neklasifikuota » Vilnius Tech „ATEITIES INŽINERIJOS“ projektinių darbų konkursas

Vilnius Tech „ATEITIES INŽINERIJOS“ projektinių darbų konkursas

AI IV-ojo sezono Pavasario sesijos, vykusios 2021 m. birželio 2 d., projektinių darbų konkursams 13-tematikų buvo pristatyti 73 projektiniai darbai. Kaip įprasta, gimnazijų ir progimnazijų komandos dėl pagrindinio prizo varžėsi atskirose kategorijose; taip pat, atsižvelgiant į tematikos specifiką, buvo įsteigtos specialios nominacijos, siekiant įvertinti atskirus konkursinių darbų aspektus. Tematikų konkursų nugalėtojais bendrose, gimnazijų, progimnazijų ir atskirų nominacijų kategorijose pripažinti šie darbai:

Tematika „Android programėlių kūrimas“

Nominacija BEST APP (gimnazijų kategorija): PD Programėlė „Atrask Vilnių“ (Vilniaus Radvilų g-ja, autoriai 2V klasės mokiniai Laurynas, Nojus, Goda, Kotryna, Evelina ir Ignas, vadovai IT vyr. mokytoja Živilė Ringelienė, matematikos ir IT vyr. mokytojas Aidas Milius; AI konsultantai Dovilė Kurpytė ir Mantas Lipnickas).

Nominacija BEST FRONTEND APP: PD Programėlė „Receptau“ (Vilniaus Radvilų g-ja, autoriai 2V klasės mokiniai Kristina, Augustina, Justina, vadovai IT vyr. mokytoja Živilė Ringelienė, matematikos ir IT vyr. mokytojas Aidas Milius; AI konsultantai Dovilė Kurpytė ir Mantas Lipnickas).

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196