Pradžia » Neklasifikuota » Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Jau tradicija tampa, kad Vilniaus Radvilų gimnazijos socialinių mokslų būrelis kviečia mokinius ir kolegas pažymėti Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, kurią organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“, Vilniaus miesto savivaldybė kartu su partneriais. 2021 m. rugsėjo 9 d. 18 val. prisijungėme prie šios akcijos  dviračių ir paspirtukų žygio „Savižudybes įveikime drauge“. Akcijos tikslas – garsiai visiems pasakyti: užmegztas pokalbis gali padėti! Pajudėjome iš Lukiškių aikštės ir lydimi policijos mašinų pasukome Vingio parko link. Numynę ratą ir sužadinę praeivių smalsumą grįžome atgal į Lukiškių aikštę, kur galėjome atsigaivinti karšta arbata ir likti vakaro diskusijai.

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196