Pradžia » Neklasifikuota » Radvilų gimnazijos mokiniai – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ 2021-2022 m. m. dalyviai

Nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ veiklose dalyvauja gimnazijos universitetinių klasių mokiniai. Mokiniai pasirenka juos dominančias veiklos sritis / tematikas ir šių tematikų siūlomas projektinių darbų temas. Tematikų vadovai VILNIUS TECH universiteto dėstytojai yra ir mokinių darbų konsultantai. Tarp sesijų jie rengia mokiniams nuotolines (pagal galimybes kontaktines) dalykines konsultacijas, kūrybines dirbtuves. Rudens, žiemos, pavasario sesijų metu mokiniai pristato savo darbų idėjas, darbų eigą, rezultatus.

„Ateities inžinerijos“ 5-ojo sezono rudens, žiemos sesijos vyko nuotoliniu, pavasario sesija – kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Rudens sesijos I-oje dalyje 2021 m. spalio 1 d. buvo pristatytos ir aptartos 19 naujojo sezono tematikų ir projektinių veiklų naujovės. Sesijos II-oji dalis 2021 m. spalio 15 d. buvo skirta IV-ojo sezono atliktiems darbams pristatyti. Nuotolinių projektinių darbų pristatymo tikslas – sudaryti galimybę darbus atlikusiems mokiniams viešai pristatyti ir aptarti savo darbų idėjas ir rezultatus, vykdymo eigą, ateities planus ir iškilusias problemas. Renginio metu buvo pristatytas Radvilų gimnazijos mokinių Agnės J.(4 kl.), Karolio I.(4 kl.), Mangirdo M.(2 kl.) atliktas PD „Miego fazių seklys „Miegulis“. Šis projektinis darbas „Biomedicinos inžinerijos“ tematikoje laimėjo pagrindinį prizą.

AI 5-ojo sezono žiemos sesija, kuri vyko 2022 m. kovo 3-4 d., buvo skirta vykdomų projektinių darbų eigos peržiūrai ir jau užbaigtų projektinių darbų rezultatų pristatymui. Sesijos metu iš viso buvo pristatyti ir aptarti 73 darbai, iš kurių 15 buvo užbaigti.

AI 5-ojo sezono pavasario sesija vyko dviem dalimis gegužės 13 d. („Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ ir dalis „Dizaino“ tematikos) ir birželio 10 d. (likusios tematikos). Renginiuose Vilniuje dalyvavo 280 mokinių ir mokytojų, taip pat AI konsultantai, VILNIUS TECH dėstytojai ir svečiai. Sesijos metu iš viso kontaktiniu ir nuotoliniu būdu buvo pristatyti ir aptarti 128 parengti darbai. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo dviejų tematikų – „Biomedicinos inžinerija“ ir „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ darbų pristatymuose. Mangirdas M. (2kl.), Kristina L. (3kl.), Evelina Z. (3kl.) pristatė darbą „Miego fazių seklys „Miegulis II“. Pristatymo metu buvo pademonstruotas mokinių sukonstruotas veikiantis miego seklys, kuris pagal temperatūrą, kūno judesius, triukšmo lygį bei šviesos pokyčius nustato žmogaus prabudimo momentą. Visi šio prietaiso užfiksuoti duomenys išsaugomi mobiliojoje programėlėje. „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ tematikoje parengtą darbą pristatė Roberta (2 kl.) ir Marta (2 kl.). Jų projektinis darbas – filmas „Apie vaistinius augalus šiuolaikiniam žmogui“ pripažintas geriausiu nominacijoje „Geriausias informacinis dokumentikos reportažas“.

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel. (8 5) 240 5196