Pradžia » Neklasifikuota » Projekto „Darni mokykla“ 2021-2022 m. m įvertinimas – Auksinis diplomas

Projekto „Darni mokykla“ 2021-2022 m. m įvertinimas – Auksinis diplomas

Vilniaus Radvilų gimnazija jau kelerius metus dalyvauja respublikinėje programoje „Darni mokykla“. Ši programa skatina mokinius imtis iniciatyvos įvairiomis darnumo, tvarumo temomis, ugdytis sveikos gyvensenos įpročius bei rinktis tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus dalykus.

Darnus vystymasis ugdo jaunimo sveikos gyvensenos (fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, maisto nešvaistymo…) nuostatas, skatina kovą su klimato kaita, energijos, vandens taupymą, vartojimo mažinimą, rūšiavimą ir t.t Kviečiame ir 2022-2023 m. m gimnazijos bendruomenę įsitraukti ir bendradarbiauti organizuojant, vykdant programos „Darni mokykla“ veiklas.

Projekto „Darni mokykla“ gimnazijoje organizatoriai

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius