Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Organinės chemijos mokomojoje laboratorijoje

2022 m. lapkričio 7 d. 3K, 3M ir 2D klasių mokiniai lankėsi VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto Organinės chemijos mokomojoje laboratorijoje. Laikydamiesi saugaus darbo reikalavimų, mokiniai atliko laboratorinį tiriamąjį darbą „Kofeino ekstrakcija iš arbatžolių“. Dirbdami poromis mokėsi naudotis darbo priemonėmis ir cheminėmis medžiagomis, pagal instrukcijas atliko trijų valandų trukmės neįprastą ir labai įdomų darbą, kuriam vadovavo laborantai. Mokiniams puikiai pavyko iš arbatžolių išskirti kofeiną ir nustatyti jo kiekį juodojoje arbatoje „Dilmah“. Moksleiviai įgijo naujų žinių, patobulino įgūdžius, labai džiaugėsi suteikta galimybe apsilankyti VU jaunųjų chemikų laboratorijoje.

Dalia Dirsienė

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius