Pradžia » Neklasifikuota » Susitikimas su Jurga Šeduikyte

Susitikimas su Jurga Šeduikyte

Lapkričio 15 d. gimnazijoje vyko projekto „Atmetimo galerija“ renginys. „Atmetimo galerija” – tai iniciatyva, pristatanti Lietuvos kūrėjų atmetimo istorijas – asmenines, profesines, kūrybinio kelio. Šios autentiškos patirtys aktualios jauniems žmonėms kurie žengia į mokslų, karjeros ir darbo pasaulį, kupiną iššūkių, pasirinkimų, atmetimo.

Susitikime su Radvilų gimnazijos mokiniais dalyvavo dainininkė Jurga Šeduikytė, kuri pasidalino savo asmeninio ir kūrybinio kelio istorija.

Mokinių nuomone, „buvo įdomios užduotys ir buvo įdomu išgirsti kitų mokinių nuomones“, „renginys nenuobodus, buvo kalbėta įdomiomis temomis ir duota nesunki, įtraukianti veikla”, “sužinojau daug apie unikalumą ir savotiškumą, bei norėčiau, kad būtų daugiau tokių projektų.”

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel. (8 5) 240 5196