Pradžia » Bendra informacija » Belaidis internetas

Belaidis internetas

Gimnazija dalyvauja ES struktūrinių fondų projekte SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS (daugiau apie projektą wifi.lm.lt). Projekto metu gimnazijoje buvo įrengta 12 bevielio interneto taškų. Prie belaidžio interneto gali jungtis tik autorizuoti vartotojai, yra vykdoma turinio prieigos kontrolė.

Gimnazijoje veikia šie tinklai:

  • eduroam – pedagogams,
  • lm – mokiniams ir darbuotojams,
  • svečias – mokyklos svečiams (prisijungimo kodas skelbiamas svetainėje radius.litnet.lt. Svetainė pasiekiama tik pedagogams ir IT specialistui).

Instrukcijos, kaip prisijungti prie „Wi-Fi“ daugeliu įrenginių: wiki.litnet.lt/index.php/WIFI_gidas. Atkreipkite dėmesį, kad prie prisijungimo vardo reikia pridėti galūnę „@lm.lt“. Būkite atsakingi – saugokite ir nesidalinkite savo prisijungimo duomenimis su kitais.

Naujiems vartotojams yra suteikiamas prisijungimo vardas ir aktyvacijos kodas. Aktyvacijos kodas – nėra slaptažodis. Jis yra vienkartinis ir skirtas savarankiškai aktyvuoti paskyrą portale epaslaugos.lm.lt. Slaptažodį nusistatote patys, pirmą kartą – aktyvacijos metu. Vėliau galite savarankiškai jį pasikeisti prisijungę prie portalo. Jeigu pamiršite slaptažodį, kreipkitės į raštinę arba į IT specialistą tiesiogiai, bus suteiktas naujas aktyvacijos kodas ir galėsite slaptažodį nusistatyti iš naujo.

Eduroam (angl. Education Roaming) – tarptautinis švietimo įstaigų belaidės interneto prieigos tinklas. Įstaigų žemėlapis: monitor.eduroam.org/map_service_loc.php


Mokiniams ir mokytojams prisijungimo informacija yra siunčiama el. paštu į @stud.radvilu.lt/@radvilu.lt paštą.

Kontaktai

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel. (8 5) 240 5196
El. paštas ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES

Kokybės krepšelio informacija

KK
Skip to content