Pradžia » Bendra informacija » Belaidis internetas

Belaidis internetas

Gimnazija dalyvauja ES struktūrinių fondų projekte „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS“ (daugiau apie projektą: wifi.lm.lt). Projekto metu gimnazijoje buvo įrengta 12 bevielio interneto taškų. Prie belaidžio interneto gali jungtis tik autorizuoti vartotojai, yra vykdoma turinio prieigos kontrolė.

Gimnazijoje veikia šie tinklai:

  • eduroam – pedagogams,
  • lm – mokiniams ir darbuotojams,
  • svečias – mokyklos svečiams (prisijungimo kodas skelbiamas svetainėje radius.litnet.lt. Svetainė pasiekiama tik pedagogams ir IT specialistui).

Instrukcijos, kaip prisijungti prie „Wi-Fi“ daugeliu įrenginių: wiki.litnet.lt/index.php/WIFI_gidas. Atkreipkite dėmesį, kad prie prisijungimo vardo reikia pridėti galūnę „@lm.lt“. Būkite atsakingi – saugokite ir nesidalinkite savo prisijungimo duomenimis su kitais.

Naujiems vartotojams yra suteikiamas prisijungimo vardas ir aktyvacijos kodas. Aktyvacijos kodas – nėra slaptažodis. Jis yra vienkartinis ir skirtas savarankiškai aktyvuoti paskyrą portale epaslaugos.lm.lt. Slaptažodį nusistatote patys, pirmą kartą – aktyvacijos metu. Vėliau galite savarankiškai jį pasikeisti prisijungę prie portalo. Jeigu pamiršite slaptažodį, kreipkitės į raštinę arba į IT specialistą tiesiogiai, bus suteiktas naujas aktyvacijos kodas ir galėsite slaptažodį nusistatyti iš naujo.

„eduroam“ (angl. Education Roaming) – tarptautinis švietimo įstaigų belaidės interneto prieigos tinklas. Įstaigų žemėlapis: monitor.eduroam.org/map_service_loc.php

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content