Pradžia » Neklasifikuota

Kategorijų archyvai: Neklasifikuota

Tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2023

Sausio 28 d. Vilniaus LITEXPO rūmuose vyko tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2023, kurios metu vyko nacionalinis geografijos konkursas ,,Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Konkurso dalyvių skaičius įspūdingas – daugiau kaip 1000! Jame dalyvavo ir Radvilų gimnazijos I ir II klasių mokiniai Tomas B., Deimantas K., Vilija G., Aisvė K., Justina S., Vakaris B., Vytenis D., Vykintas Š. Po konkurso vyko atvira geografijos pamoka apie Saharos dykumą, kurią vedė Rytas Šalna, po to – apdovanojimai.  Geriausiai užduotis įveikti sekėsi 2A klasės mokiniui Vyteniui D., pelniusiam tarp dešimtokų sidabro medalį! Sveikiname Vytenį!!!

Tėvų (globėjų, rūpintojų) dėmesiui

Kviečiame dalyvauti

Vasario 8 d. vyks tėvų susirinkimai ir individualūs pokalbiai pagal išankstinę registraciją.

Registracija vykdoma:

nuo sausio 26 d. (ketvirtadienio) 10.00 val. iki vasario 6 d. (pirmadienio) 19.00 val.

Išsamesnė informacija Tamo dienyne.

Vilniui 700

Padėkos raštas

blank

Edukacinė išvyka

Artėjančias Kalėdas pranašaujantys šokolado kvapai šokolado dirbtuvėlėje SALDITA, Kauno pilyje viduramžių žaidimas KVIRKATAS, sužadinęs mums mintį jį ,,apgyvendinti“ mūsų mokykloje, archajiški bei netikėtai nustebinę gydymo būdai, išgirsti Lietuvos farmacijos ir medicinos muziejuje, didžios Radvilų giminės miestas Kėdainiai ir įspūdingi šilko žibintai, nutūpę šerkšnotame Pakruojo dvaro parke Azijos šviesų festivalyje — tokia nuostabi ir kupina geros nuotaikos buvo gruodžio 9-osios diena 1I ir 1V mokiniams.

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel. (8 5) 240 5196