Pradžia » Neklasifikuota

Kategorijų archyvai: Neklasifikuota

Patyriminėje dienoje „Po žvaigždėtu dangum“

Rugsėjo 20 d. 2A ir 2I kl. mokiniai dalyvavo gamtos mokslų patyriminėje dienoje „Po žvaigždėtu dangum“ Molėtų rajone. Gimnazistai lankėsi Dangaus šviesulių stebykloje, Etnokosmologijos muziejuje, susipažino su didžiausiu Lietuvos teleskopu ir jo darbu, mokėsi naudotis žvaigždėlapiais, atliko praktines užduotis natūralioje gamtinėje aplinkoje, kurių metu gilino gamtos stebėjimo ir tyrimo praktinius įgūdžius.

Informacija dėl profilaktinių vaikų sveikatos patikrinimų

Mieli tėveliai,

primename, kaip svarbu atlikti vaiko profilaktinį sveikatos patikrinimą. Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų. Kviečiame susipažinti su Biuro parengtais informaciniais pranešimais.

Profilaktinis vaiko sveikatos patikrinimo algoritmas

Laikas pasirūpinti vaiko sveikata!

Nuo 2022-09-01 Radvilų gimnazijos mokinių uniformos yra neprivalomos.

Gimnazijoje mokiniai dėvi estetiškai tvarkingą dalykinę aprangą, tinkančią ugdymo procesui, atitinkančią higienos reikalavimus.

Rekomenduojama šventėse, gimnazijos renginiuose, atstovaujant gimnazijai miesto, šalies renginiuose dėvėti aprangą su Radvilų gimnazijos atributais.

Informuojame, kad 2022 m. birželio 27 d. Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė konkursą į Vilniaus Radvilų gimnazijos direktoriaus pareigas.

Pretendentų atrankos data 2022 m. spalio 25 d.

Nuoroda: https://vilnius.lt/lt/personalas/karjera/?lid=1871

Pažintinė kelionė į Kauną

blankRadvilų gimnazijos pirmokai dalyvavo Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuotame Respublikiniame konkurse „Tvari ateitis – išsaugota gamta“ ir laimėjo nemokamą apsilankymą muziejuje. Tad birželio 17 dieną pirmų I, D ir R klasių mokiniai traukiniu išvykome į Kauną. Zoologijos muziejuje apžiūrėję ekspozicijas keliavome iki Kauno pilies, minimos A. Mickevičiaus poemoje „Konradas Valenrodas“, ir Neries bei Nemuno santakos, apie kurią legenda byloja, kad čia – Kauno miesto lopšys: čia kadaise stovėjo kunigaikščio Kunarijaus pilis, nuo kurios ir prasidėjo miesto istorija. Pasivaikščioję ir pasigrožėję Kauno senamiesčiu grįžome į Vilnių.

Adresas Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel. (8 5) 240 5196