Pradžia » Neklasifikuota

Kategorijų archyvai: Neklasifikuota

Vilnius Tech „ATEITIES INŽINERIJOS“ projektinių darbų konkursas

AI IV-ojo sezono Pavasario sesijos, vykusios 2021 m. birželio 2 d., projektinių darbų konkursams 13-tematikų buvo pristatyti 73 projektiniai darbai. Kaip įprasta, gimnazijų ir progimnazijų komandos dėl pagrindinio prizo varžėsi atskirose kategorijose; taip pat, atsižvelgiant į tematikos specifiką, buvo įsteigtos specialios nominacijos, siekiant įvertinti atskirus konkursinių darbų aspektus. Tematikų konkursų nugalėtojais bendrose, gimnazijų, progimnazijų ir atskirų nominacijų kategorijose pripažinti šie darbai:

Tematika „Android programėlių kūrimas“

Nominacija BEST APP (gimnazijų kategorija): PD Programėlė „Atrask Vilnių“ (Vilniaus Radvilų g-ja, autoriai 2V klasės mokiniai Laurynas, Nojus, Goda, Kotryna, Evelina ir Ignas, vadovai IT vyr. mokytoja Živilė Ringelienė, matematikos ir IT vyr. mokytojas Aidas Milius; AI konsultantai Dovilė Kurpytė ir Mantas Lipnickas).

Nominacija BEST FRONTEND APP: PD Programėlė „Receptau“ (Vilniaus Radvilų g-ja, autoriai 2V klasės mokiniai Kristina, Augustina, Justina, vadovai IT vyr. mokytoja Živilė Ringelienė, matematikos ir IT vyr. mokytojas Aidas Milius; AI konsultantai Dovilė Kurpytė ir Mantas Lipnickas).

(daugiau…)

Tarptautinis kūrybinių darbų konkursas ,,Lietuviškos istorijos: pasakojimai apie kalbą”

Sveikiname Justiną, 1K klasės mokinę, tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Lietuviškos istorijos: pasakojimai apie kalbą“ užėmusią III vietą.

Išrašas iš Priėmimo komisijos posėdžio, vykusio 2021 m. birželio 22 d., protokolo Nr. 3

Esant laisvų vietų mokytis gimnazijoje, priimami mokiniai, norintys mokytis I-oje gimnazijos klasėje:

MOK – 62583, MOK – 64840, MOK – 71866, MOK – 71889, MOK – 71978

Priimtųjų į I gimnazijos klasę mokinių ir jų tėvų (kt. įstatyminių atstovų) dėmesiui

Informuojame, kad sutartys su gimnazija pasirašomos elektroniniu būdu prisijungus prie sistemos https://svietimas.vilnius.lt/ nuo birželio 17 dienos.

Gimnazijos direktorius patvirtins Jūsų pasirašytą sutartį tik tada, kai atsiųsite nuskenuotą/nufotografuotą įskaitomą 8 klasės baigimo pažymėjimą iki birželio 25 dienos (imtinai) el. paštu priemimas.rad**************@**ail.com

Sutartį taip pat galite pasirašyti atvykę į gimnaziją (vienas iš tėvų (globėjų/rūpintojų) ir mokinys) birželio 28 – 29 dienomis 8 – 15 val. Turėkite 8 klasės baigimo pažymėjimą ir prisijungimą prie e. bankininkystės.

Išrašas iš Priėmimo komisijos posėdžio, vykusio 2021 m. birželio 15 d., protokolo Nr. 2

Papildomai kviečiame mokytis Radvilų gimnazijos 1 – oje klasėje:

MOK – 71048, MOK – 71574

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content